Blissful Age

SK | EN

Novinky


31. december 2015

Blissful Age v súťaži Slovenská hudobná liga!

shl-2015-logomanual-verz02-krivky.cdr

Je to presne tak, po dlhšej odmlke sme znova späť, a už 3. februára 2016 sa zúčastníme na 6. ročníku súťaže kapiel Slovenská hudobná liga. V rámci nášho vystúpenia, ktoré sa uskutoční v klube British Rock Stars sa okrem iného môžete tešiť aj na celkom nové skladby, ktoré odznejú v premiére práve v tento večer!
 
WEB: www.hudobnaliga.sk
Facebook: https://www.facebook.com/groups/110356109018552/

25. október 2015

Blissful Age v relácii Metro na rádiu Rebeca!

metro-rebeca

V utorok 27. októbra sa Blissful Age predstavia v relácii Metro na rádiu Rebeca. A aj keď to nevyzerá, že by sa u nás v kapele niečo dlhšiu dobu dialo, tak predsa len sa tu dozviete aj niekoľko veľmi zaujímavých noviniek. Takže v utorok o 20:00 si všetci nalaďte rádio Rebeca, alebo počúvajte jeho livestream!
 
WEB: http://rebeca.sk/

Facebook: https://www.facebook.com/hudbametro/timeline?ref=page_internal

26. január 2015

Blissful Age Unplugged

BA_Hlava22_08 - novinky (cropped)

V piatok 20. februára sa v Galante predstavíme trocha netradične iba vo dvojici, a s dvoma akustikami v rámci krstu nového albumu skladateľa Martina Bohema. Predvedieme pol hodinový koncert a výber z toho najlepšieho z našej doterajšej tvorby po prvý raz v unplugged prevedení.

19. október 2014

Blissful Age už v playoff súťaže Skutečná liga 2014!

banner Skutecná liga 2014 (slide)

V nedeľu 26. októbra vystúpia Blissful Age už v playoff medzinárodnej súťaže kapiel Skutečná liga 2014, ktorá sa koná v Prahe. Je to teda už po druhý krát čo kapela zamieri do hlavného mesta Českej republiky. Ako jediný zástupca z Bratislavy sa budeme snažiť čo možno najlepšie odprezentovať našu tvorbu a veríme, že aj z Vašou podporou na diaľku sa nám podarí postúpiť do semifinále.

18. august 2014

Nový singel “Stále to isté”!

Blissful Age - stále to isté (novinky)

Predstavujeme vám náš najnovší počin zo štúdia, skladbu “Stále to isté”, ktorá je slovenskou verziou piesne “Always The Same” a znova rozšírila zoznam našich “dvojjazyčných” nahrávok.

 

WEB:
https://www.youtube.com/watch?v=8FktjRTymno
http://bandzone.cz/blissfulage

1 2 3 9